Wręczenie nagród laureatom IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Do Hymnu”-14.06.2022 r.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Podstawowych „Do Hymnu” odbyło się w Warszawie. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział prawie 24 tys. uczniów z 174 szkół w całej Polsce w tym Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach, która zajęła pierwsze miejsce w województwie pomorskim. Zwycięzców wyłoniła komisja konkursowa, złożona ze znakomitych pedagogów, profesorów uczelni muzycznych, autorytetów polskiej chóralistyki. Przewodniczącym komisji konkursowej był Krzysztof Kozłowski, a jurorami głównymi: prof. Wiesław Delimat, prof. Anna Domańska, prof. Dariusz Dyczewski, prof. Aleksandra Grucza-Rogalska, prof. Roman Grucza, dr hab. Barbara Halec, prof. Stanisław Krawczyński, prof. Wojciech Maciejowski, prof. Wioletta Miłkowska, prof. Małgorzata Nowak, prof. Grzegorz Oliwa, prof. Aleksandra Paszek-Trefon, dr hab. Barbara Pazur, dr  Barbara Rafałko, dr Katarzyna Sobas, dr hab. Barbara Sobolczyk, mgr Krystyna Stańczak-Pałyga, mgr Eliza Szymańska.

Nagrodę dla uczniów naszej szkoły odebrała pani Marzena Olszewska, która wraz z uczennicami klasy ósmej Zuzanną Patelczyk oraz Otylią Stefańską i Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie udali się dnia 14.06.2022 r. do Warszawy do Kina Kultura na uroczyste wręczenie nagród.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.