Zakończenie klasy ósmej – wieczorek pożegnalny

Już za kilka dni ósmoklasiści opuszczą mury naszej szkoły!
Z tej okazji w piątek 21 czerwca odbyło się pożegnanie uczniów klasy ósmej oraz Wieczorek pożegnalny, w którym uczestniczyli uczniowie klasy VIII, ich rodzice, młodsze koleżanki i koledzy z klasy VII, a także nauczyciele i pracownicy szkoły.
Tego popołudnia nasza szkoła wyglądała dostojniej. Sala gimnastyczna oraz hol był pięknie udekorowany. Mamy ósmoklasistów przygotowały pyszny poczęstunek, a uczniowie klasy VIII przygotowali dla gości przedstawienie, w którym wspominali czas, który spędzili w naszej szkole oraz liczne podziękowania dla rodziców, dyrektora, nauczycieli, pracowników szkoły oraz kolegów i koleżanek. Nie obyło się także bez orderów dla wychowawcy i nauczycieli, które uczniowie wręczali w podzięce za wysiłek i zaangażowanie.
Wszystko to sprawiło, że był to wieczór wyjątkowy, pełen wrażeń i emocji, podczas którego wszyscy wspólnie bawiliśmy się i śmialiśmy. Niejednokrotnie z łezką w oku, wspominaliśmy wspólnie spędzone lata.

Więcej zdjęć i film w zakładce Galeria bądź na Facebooku Szkoły

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.