Podziękowania dla sponsorów.

Składamy podziękowania za okazaną życzliwość i wsparcie finansowe, które pomogło nam w zorganizowaniu wycieczki szkolnej dla uczniów, których rodzice znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Dziękujemy firmom: BAT, PPHU DEKAR, Nasz-Dach Kazimierz Mejer, TRANS-JAN Jan Sominka Sp. z o.o, Centrum Ogrodnicze Zieleniec Dariusz Kozanecki, panu Dariuszowi Mielewczyk, KAPEO Sp. z o.o. – Robert Roda, ZENAD- Usługi ogólnobudowlane Zenon Cichosz, p. Piotrowi Szulta, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.