Mały Inżynier – Postaw na edukację

PÓŁKOLONIE Z PROJEKTU „MAŁY INŻYNIER – POSTAW NA EDUKACJĘ” ODBYŁY SIĘ W DNIACH 29.06.2015 – 03.07.2015

Uczniowie klas IV-VI w roku szkolnym 2014/2015 uczestniczą w unijnym projekcie „Mały Inżynier. Postaw na edukację”, w ramach którego uczniowie korzystają z następujących zajęć:

• Robusiowa Ortografia,
  • Matematyka,
  • Zajęcia ogólnorozwojowe,
  • Zajęcia plastyczno-artystyczne z j. angielskim,
  • Doradztwo zawodowe,
  • Półkolonie,
  • Wycieczka,

Zdjęcia z zajęć można obejrzeć w zakładce Galeria lub klikając tutaj

Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Plakat-page-001

9 kwietnia 2015 roku ODBYŁA  SIĘ WYCIECZKA Z PROJEKTU UNIJNEGO „MAŁY INŻYNIER-POSTAW NA EDUKACJĘ” DO CENTRUM NAUKI EXPERYMENT W GDYNI.

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni jest instytucją kultury, której celem jest łączenie nauki i zabawy w atrakcyjną formę spędzania czasu na interaktywnych wystawach oraz poprzez prowadzenie działań komunikujących naukę. Centrum Nauki EXPERYMENT pozwala gościom na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, a także pobudza ciekawość świata. Więcej informacji na stronie Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

589613

22 CZERWCA 2015 r. ODBYŁ SIE WYJAZD UCZNIÓW UCZĘSZCZJĄCYCH NA ZAJĘCIA Z PROJEKTU „MAŁY INŻYNIER – POSTAW NA EDUKACJĘ” NA „FESTIWAL ŚCISŁONAUKI” W BORKU KAMIENNYM.

Podczas całego dnia zajęć uczniowie uczestniczyli w pokazie chemicznym, warsztatach z eksperymentów oraz robotyki, a także w pokazie z ciekłym azotem. Wszyscy świetnie się bawili i uczyli jednocześnie.