ZAPRASZAMY NA WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kochani czas Świąt Bożego Narodzenia, to okres przygotowań, kolędowanie, świąteczne dekorowanie domu i przygotowanie tradycyjnych potraw, ale też czas na wykonywanie ozdób świątecznych. Z tej okazji 15 grudnia, w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbędą się warsztaty bożonarodzeniowe – zajęcia otwarte, na które zapraszamy uczniów klas 1-3 oraz chętnych rodziców. Podczas zajęć będziemy wspólnie wykonywać ozdoby i dekoracje oraz wiele innych cudownych rzeczy na czas Świąt. Prosimy o przyniesienie potrzebnych materiałów plastyczno-technicznych oraz wszelkich niezbędnych pomocy do wykonania zaplanowanych dekoracji. Mamy nadzieję, iż wspólnie spędzony czas zaowocuje kreatywnymi pomysłami oraz będzie chwilą wytchnienia podczas intensywnych przygotowań świątecznych.