WYCIECZKA DO GDAŃSKA – WIZYTA W KOMISARIACIE POLICJI II W GDAŃSKU

W dniu 7 grudnia 2023 roku pozostała część uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Gdańska. Dzięki uprzejmości i gościnności policjantów z Komisariatu Wodnego, Komisariatu Policji II w Gdańsku oraz funkcjonariuszom Wydziału Prewencji KMP w Gdańsku mogliśmy uczestniczyć w zajęciach profilaktycznych na terenie Komisariatu. Policjanci w trakcie przeprowadzonych zajęć ukierunkowali nasze dzieci na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz wodnym. Nasi uczniowie mogli zobaczyć sprzęt policyjny wykorzystywany do codziennej służby między innymi radiowozy oraz łódki policyjne, które patrolują wodne akweny Trójmiasta . Ponadto dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy zgłaszać interwencję policji i innych służb. Niewątpliwie najlepszą atrakcją a jednocześnie profilaktyką był pokaz policyjnego psa o imieniu Mentos. Przewodnik wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem niewątpliwie na długo zostaną w pamięci dzieci. W drodze powrotnej pełni wrażeń udaliśmy się na wspólny posiłek.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.