ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW – BEZPIECZNE WAKACJE 2023 – 06.06.2023 R.

Kiedy zbliża się czas wakacji uczniowie myślą już tylko o zakończeniu roku szkolnego i wypoczynku. Rolą wychowawców jest przekazać uczniom niezbędne informacje na temat różnych zagrożeń czyhających w miejscach, w których będą spędzać czas wolny. Dzięki temu, w razie zagrożeń będą wiedzieli jak się zachować i kogo poprosić o pomoc.

Dlatego w Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach w dniu dzisiejszym odbyły sie zajęcia dla uczniow naszej szkoły na temat bezpiecznych wakacji.

Za pomoc w przeprowadzeniu zajęć dziękujemy serdecznie panu Kazimierzowi Glinieckiemu naczelnikowi OSP w Sulęczynie oraz Panu Dariuszowi Szymek – dzielnicowemu Posterunku Policji w Sulęczynie, którzy przybliżyli i tłumaczyli uczniom jak ważne jest właściwe zachowanie nad wodą i jak należy się zachowywać w sytuacji różnych zagrożeń. Dzieci miały również możliwość poznania tajników służby policjanta i strażaka. Była to również doskonala okazja do prezentacji radiowozu policyjnego oraz sprzętu ratowniczo-gaśniczego.

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJEMY

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.