PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I – 13.10.2023 r.

Ślubowanie i Pasowanie na Ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie w szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie w naszej szkole, odbyły się one jak co roku w październiku w tym samym dniu, w którym obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona Szkoły. Uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli uroczystość występem artystycznym. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki w szkole. Złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach dokonała Dyrektor Szkoły pani Klaudia Jereczek. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane przez Rodziców, Dyrekcję Szkoły, Wychowawcę oraz uczniów klasy II pod okiem pani Dominiki Kreft.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.