Mikołajki szkolne 2014

Wszyscy niecierpliwie oczekujemy zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W klasach i na korytarzach pojawiły się choinki, dekoracje świąteczne. Miły prezent sprawiła nam pogoda, bo od kilku dni jest mroźno i biało mimo, iż to tylko szron. To widoczny znak, że święta są tuż, tuż.

Wizyta św. Mikołaja to dla wszystkich ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zgodnie z tradycją do naszej szkoły, tym razem 5 grudnia, także zawitał Święty. Został przywitany wierszem i piosenką. Wszyscy z pewną niecierpliwością oczekiwali na prezenty. Nikt nie został pominięty, Święty pamiętał o wszystkich. Po otrzymaniu prezentów rozpoczęło się gorączkowe sprawdzanie ich zawartości. Po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że  Mikołaj trafił z podarunkami.

Dodatkową niespodziankę zrobiły nam przedszkolaki z przedszkola w Węsiorach, które odwiedziły uczniów naszej szkoły z mikołajkową piosenką oraz cukierkami.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.