Andrzejki szkolne 2014

Od godziny 15:30 w Szkole Podstawowej w Węsiorach w czwartkowe popołudnie 27 listopada 2014 r. rozbrzmiewały dźwięki głośnej muzyki. Był to wieczór andrzejkowy zorganizowany dla naszych uczniów.

Wielki wkład w organizację imprezy miał Samorząd Szkolny oraz uczniowie z klasy VI, którzy przygotowali wystrój korytarza, konkursy i wróżby. Można było powróżyć sobie w specjalnej sali wróżb. Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości, poznać magię kwiatów lub kolorów, imię wybranka lub wybranki w przyszłości. Największym powodzeniem cieszyła się wróżka, która stawiała karty tarota oraz lanie wosku, do którego ustawiła się bardzo długa kolejka. Uczennice również układały swoje buty, na przemian w kierunku drzwi, aby sprawdzić, która panna pierwsza wyjdzie za mąż.

Konkursy andrzejkowe też miały wielu zwolenników, m.in. odbył się konkurs krzesełkowy, który wywołał ogromne emocje i doping wśród publiczności. Szkoła przygotowała poczęstunek dla wszystkich dzieci. Po poczęstunku każdy uczestnik zabawy szybko wracał na salę, aby kontynuować świetną zabawę przy super fajnej muzyce. Fantastyczna atmosfera, bajeczne efekty świetlne, wróżby i muzyka sprawiły, że impreza była bardzo udana.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.