DZIEŃ BABCI I DZIADKA -25.01.2024 R.

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbyła się po raz drugi uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, którzy bez wątpienia są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, dzieci klasy „O” oraz uczniowie klas 1-7. Wszyscy zaprezentowali się artystycznie i wokalnie, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczniowie klasy 6 i 7, przygotowali również przedstawienie dla swoich Dziadków, którzy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Następnie wnuczęta wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Na koniec wszyscy wspólnie zasiedli do stołu na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Radości było co niemiara. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy STO LAT!

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.