32 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2024

Po raz piąty pragniemy zaangażować się jako instytucja w zbiórkę na rzecz WOŚP – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w całej Polsce już w najbliższą niedzielę dnia 28.01.2024 roku. INFORMUJEMY, iż w naszej szkole zbiórka ta będzie miała miejsce w piątek dnia 26.01.2024 roku. Bardzo serdecznie prosimy chociażby o najmniejsze wsparcie! Dzieci jak i rodzice oraz wszyscy mieszkańcy wsi Węsiory będą mogli w piątek wrzucić datki do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która znajdować się będzie w naszej szkole od godz. 7.30 do 15.30.Ponadto Wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek również przed nabożeństwami przy kościele filialnym w Węsiorach dnia 28.01.2024 r. Datki będzie można wrzucić również do puszek w niedzielę w sklepach spożywczych, które wyraziły zgodę na zbiórkę czyli: Sklep Spożywczo- Przemysłowy Justyna Wolska -Węsiory, Delikatesy „Ribena” Sulęczyno, Wojciech Pobłocki Piekarnia Cukiernia Sulęczyno.