WP_20160121_11_42_12_ProDZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE

21 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, na którą zaproszeni zostali Babcie i Dziadkowie uczniów klas I-VI. Goście nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Na wstępie Pani Dyrektor zaprosiła obecnych do wysłuchania życzeń oraz wyrazów miłości i wdzięczności w postaci wierszy i piosenek skierowanych do Kochanych Babć i Dziadków. Podczas prezentowanego programu słowno – muzycznego nie obyło się bez braw, uśmiechów i ukradkiem ocieranych łez. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem Babciom i Dziadkom laurek oraz drobnych upominków wykonanych  samodzielnie przez ich wnuczęta oraz słodkim poczęstunkiem.