WP_20160121_15_53_36_ProZABAWA KARNAWAŁOWA

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie SP w Węsiorach zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 21 stycznia 2016 roku. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Korytarz szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do zabawy. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom.