ZBIÓRKA NA RZECZ WOŚP-10.01.2020 R

W związku, z prowadzeniem Szkolnego Koła Wolontariatu w Szkole Podstawowej w Węsiorach postanowiliśmy zaangażować się jako instytucja w zbiórkę na rzecz WOŚP – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która będzie miała miejsce w całej Polsce dnia 12.01.2020 roku.
INFORMUJEMY, że w naszej szkole zbiórka ta odbędzie się jutro dnia 10.01.2020 roku. Bardzo serdecznie prosimy chociażby o najmniejszą pomoc! Dzieci jak i rodzice oraz wszyscy mieszkańcy wsi Węsiory będą mogli w dniu jutrzejszym wrzucić datki do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która znajdować się będzie w naszej szkole od godz. 7.45 do 17.00
Z góry dziękujemy!
Opiekun Wolontariatu:
Dominika Kreft

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.