ZAJĘCIA OTWARTE KLASY I-II / 13.12.2018 R.

Dzisiaj 13.12.2018 roku od godziny 8.00 do 10.30  odbyły się zajęcia otwarte „Dekorujemy dom na święta Bożego Narodzenia”. Rodzice, dzieci i nauczyciele mieli możliwość  wspólnego wykonania różnorakich ozdób świątecznych, oraz kartek Bożonarodzeniowych. Zarówno dzieci jak i dorośli wykazali się wspaniałymi uzdolnieniami techniczno-plastycznymi. Wszyscy uczestnicy zajęć z wielkim zaangażowaniem tworzyli bombki, stroiki, wieńce, choinki, gwiazdki,  bałwanki czy łańcuchy. Dzięki wspaniałej współpracy  powstały prawdziwe arcydzieła świąteczne. Wszystkim mamom oraz uczniom serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach i mile spędzony czas.  Fotorelacja tutaj. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.