WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO

W dniach 11-17 maja uczniowie naszej szkoły byli na wycieczce w Zakopanem. Po drodze uczestniczyli w mszy świętej w Częstochowie, następnie zwiedzali Centrum Kultury w Wadowicach oraz miejsca związane z Janem Pawłem II. Uczniowie wraz z opiekunami: p. M. Gliszczyńską, p. E.Cichosz, p. R. Gronda oraz p. K. Jereczek nocowali w Stasikówce. W Zakopanem dzieci były na Gubałówce, spacerowały po Krupówkach kupując pamiątki. Kolejnego dnia udali się do kopalni soli w Wieliczce, następnie zwiedzali zamek oraz elektrownię wodną w Niedzicy. W ostatnim dniu wycieczki grupa udała się do Krakowa, gdzie zwiedzali Wawel, kościół Mariacki oraz Sukiennice, następnie udali się w drogę powrotną do domu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.