WIZYTA KLASY II U STOMATOLOGA I NA BASENIE

14.01.2015 roku klasa II wraz z wychowawcą p. Dominiką Kreft wybrała się na wizytę do stomatologa. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak wygląda nowoczesny gabinet, w którym odbywa się  kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych. Pani stomatolog w bardzo przyjazny i ciekawy sposób zaprezentowała uczniom sprzęt i akcesoria dentystyczne. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób należy dbać o zęby, jak należy je prawidłowo myć oraz jak się odżywiać, aby były one zdrowe! Uczniowie mieli okazję obejrzeć swoje ząbki na monitorze i dowiedzieć się, jakie mają ubytki. Wizyta uświadomiła dzieciom, że korzystanie z usług dentysty może odbywać się w sposób bezstresowy i przyjazny dla pacjenta.

Po wizycie u stomatologa dzieci udały się na basen do hotelu „Kiston”. Na basenie obecny tam Pan ratownik przeprowadził z dziećmi krótki kurs – I etap nauki pływania – opanowanie podstawowych ćwiczeń i umiejętności poruszania się w wodzie (ćwiczenia wprowadzające, oddechowe, napędowe).  /zobacz zdjęcia/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.