WIGILIA SZKOLNA 2022

Dzisiaj 21.12.2022 r. tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby Pani Dyrektor, wszyscy pracownicy szkoły, grono pedagogiczne oraz uczniowie, wspólnie zasiedliśmy do stołu, wigilii szkolnej. Świętowanie rozpoczęliśmy od występów artystycznych i muzycznych w wykonaniu uczniów klasy ósmej naszej szkoły. Całą uroczystość uświetniał śpiew kolęd i pięknych pastorałek. Następnie Pani Dyrektor Klaudia Jereczek złożyła życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz zebranym gościom. Życzenia złożył również gość honorowy, Wójt Gminy Sulęczyno pan Bernard Grucza, który odwiedził nas w tym szczególnym dniu, zasiadając z nami przy wspólnym stole. Na zakończenie wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do poczęstunku.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.