WIECZOREK POZEGNALNY KLASY OSMEJ – 21.06.2023 R.

Żegnamy uczniów klasy ósmej, którzy w tym roku szkolnym opuszczają mury naszej szkoły. Kochani rozpoczynacie kolejny etap edukacji, życzymy Wam abyście potrafili cieszyć się sukcesami i umieli wyciągać wnioski z porażek, idźcie przez życie szczęśliwie z radością i osiągajcie wszystkie zamierzone i niezamierzone cele. Pamiętajcie, że wszystko jest w Waszych rękach. Każdy z Was jest wyjątkowy na swój własny sposób. Żyjcie pełnią życia, uczcie się, rozwijajcie swoje pasje, zainteresowania i nie zmarnujcie żadnej z chwil. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach.

Uczniowie pod nadzorem wychowawczyni p. Magdaleny Wika Czarnowskiej, przygotowali przedstawienie, a następnie podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za wszystkie starania i trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Spotkaniu towarzyszyła muzyka, poczęstunek oraz dobra zabawa. Z pewnością uroczystość ta pozostanie miłym wspomnieniem dla wszystkich