WARSZTATY – „INNY NIE ZNACZY GORSZY”

Warsztaty klasy V z pedagogiem pod hasłem „Inny nie znaczy gorszy”. Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z definicją tolerancji. W trakcie dyskusji wymienili słowa kojarzące się im z tym zagadnieniem. Wśród nich znalazły się między innymi: szacunek, pozytywne nastawienie, zrozumienie, akceptacja, wyrozumiałość oraz cierpliwość. Pedagog podkreślił, iż mimo różnic w wyglądzie, usposobieniu, stylu życia, zainteresowaniach każdy jest równy każdemu. Przygotowując się do dnia tolerancji uczniowie w grupach wykonali piramidę tolerancji, która stanie na szkolnym holu i będzie przypominała wszystkim uczniom szkoły, co to jest tolerancja.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.