UDZIAŁ UCZNIÓW W DNIACH OTWARTYCH POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ-23.05.2019

Dnia 23.05.2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dniach otwartych na Politechnice Gdańskiej. Uczestnicy dowiedzieli się jakie kierunki studiów oferuje Politechnika, wzięli udział w różnego rodzaju pokazach i eksperymentach. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć z bliska jak wyglądają budynki uczelni, zwiedzić laboratoria, pracownię, bibliotekę i wiele innych dostępnych dla zwiedzających w tym dniu pomieszczeń. Po tak aktywnie spędzonym dniu przyszedł czas na posiłek i odpoczynek. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z ofertą uczelni oraz zachęcenie do podjęcia studiów na uczelni technicznej w przyszłości.