STYPENDIA WÓJTA GMINY SULĘCZYNO DLA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW – 6.11.2023 r.

6 listopada odbyła się gala wręczenia stypendiów wójta dla uczniów, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i są wzorem w zachowaniu. Podziękowania trafiły również do ich rodziców, nauczycieli i obecnych dyrektorów wszystkich gminnych szkół. W szkole Podstawowej im. Jana Tryby nagrodzeni zostali: Mikołaj Kropidłowski, Szymon Bielawa, Nikodem Kosiorek. Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Decyzją komisji stypendialnej jednorazową nagrodę wójta w wysokości 450 zł przyznano 22 uczniom z Gminy Sulęczyno. Każdy z nich z rąk wójta otrzymał również imienne podziękowanie za „wyróżniające się osiągnięcia w nauce oraz wzorową postawę ucznia”. Rodzice otrzymali od wójta list gratulacyjny.