Spektakl teatralny pt.: „Zaczarowany koszyczek” – DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO Z TYGODNIA KOLORÓW.

TYDZIEŃ KOLORÓW – Dzisiaj dzień koloru czerwonego, który upłynął nam pod hasłem siły, pomocy, bezpieczeństwa i miłości. O poranku zostały zorganizowane spotkania profilaktyczne z policjantami. Następnie uczniowie klas I-IV bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu z teatrem Gargulec z Gdyni pt. „Zaczarowany koszyczek”. Spektakl teatralny opowiadał o losach babci i krasnala. Przeplatany był piosenkami łatwo wpadającymi w ucho. Dzieci z zaciekawieniem i z dużą dawką śmiechu obserwowali ucieczkę myszki przed kotem. Spektakl pozwolił rozkochać się dzieciom w prawdziwym teatrze.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.