SESJA ZDJĘCIOWA – 05.05.2023 R.

Drodzy rodzice w Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach dnia 05.05.2023 r (piątek ), od godz. 8.00 odbędzie się sesja zdjęciowa.​Poniżej znajduje się oferta zdjęciowa na rok szkolny 2022/2023,której elementem jest pakiet promocyjny C. Zdjęcia indywidualne do pakietów promocyjnych wykonywane są wszystkim dzieciom, tak aby mogły powstać pełne zdjęcia grupowe dla wszystkich(montaż cyfrowy , ze zdjęć pojedynczo fotografowanych dzieci).Każde dziecko dostanie indywidualnie zapakowany pakiet, z widoczną dla rodziców informacją, o możliwości zakupu całego pakietu ze znaczną obniżką ceny, bądź też z możliwością zakupu pojedynczych elementów tego zestawu. Zachęcamy również do zrobienia innych atrakcyjnych zdjęć zaprezentowanych w OFERCIE SZKOLNEJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.