ROZSTRZYGNIĘCIE ETAPU SZKOLNEGO DO POWIATOWEGO KONKURSU SZOPKA BOŻONARODZENIOWA W SOMONINIE- 03.12.2019 R.

Ogłaszamy rozstrzygnięcie etapu wewnątrzszkolnego do Powiatowego Konkursu „Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” w Somoninie 2019:
Komisja w składzie:
p. Renata Gronda, p. Monika Wolska oraz p. Lucyna Głowacka wyłoniły zwycięzców (wybór był niezmiernie trudny gdyż wszystkie prace były bardzo piękne oraz wykonane z największą starannością).
Kategoria I-II
pierwsze miejsce – Maja Błonk
drugie miejsce – Lena Bronk
trzecie miejsce – Klaudia Hinc
Kategoria III-IV
pierwsze miejsce – Mikołaj Kropidłowski
drugie miejsce – Aleks Błonk
trzecie miejsce – Filip Jasnoch
Kategoria V-VI
pierwsze miejsce – Błażej Gostkowski
Kategoria VII-VIII
pierwsze miejsce – Szymon Szarmach
Udział w konkursie wzięli także uczniowie: Nikodem Kosiorek (kl.I), Antonina Czystowska (kl. I), Dawid Cyrzan (kl. II), Nikola Bronk (kl. III), Nikola Stalica (kl. V). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Prace dzieci które zajęły miejsce pierwsze pojadą na dalszy etap powiatowy Konkursu „Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa” do Somonina!
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wykonanie przepięknych szopek bożonarodzeniowych.
Jednocześnie informujemy, iż rozstrzygnięcie konkursu powiatowego oraz rozdanie nagród nastąpi w dniu 12 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie.

Więcej zdjęć prac dzieci w zakładce Galeria.

Regulamin konkursu dostępny na stronie Somonino GOK.