KIERMASZ ŚWIĄTECZNY-7.12.2019 R.

W sobotę 7 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbył się kiermasz świąteczny. Na kiermaszu mieliśmy okazję obejrzeć występy uczniów naszej szkoły, posłuchać utworów kaszubskich w wykonaniu uczennic klas V-VIII, spotkać się z Mikołajem, a także wziąć udział w licytacji własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

Podczas spotkania z inicjatywy Pani radnej i sołtys sołectwa Węsiory Marii Łukowicz wszystkim dzieciom wręczone zostały słodkie upominki, których sponsorami byli: Firma Wedan Pan Eugeniusz Hinc i Pan Marek Zarach, Państwo Justyna i Eugeniusz Wolscy, Państwo Katarzyna i Grzegorz Kosiorek, Państwo Ewa i Sławomir Patelczyk, Firma Wrońscy, Pan Piotr Szulta, Pani Sylwia Labuda, Gabinet Kosmetyczny „Kasia”, a także Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy!

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, głównie dzięki tak wspaniałym własnoręcznie wykonanym, ozdobom oraz smacznym domowym wypiekom , przygotowanych przez rodziców, uczniów oraz nauczycieli. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy zakupili ozdoby świąteczne i tym samym wsparli finansowo naszą szkołę. Fundusze zebrane podczas kiermaszu będą przeznaczone na potrzeby szkoły oraz uczniów.

DZIĘKUJEMY!!! WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Więcej zdjęć Tutaj.