JASEŁKA – 20.12.2023 R.

W środę 20 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbyły się Jasełka. Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszego okresu w roku. Z tym świętem wiąże się wiele pięknych zwyczajów, do których należą również Jasełka. Jak co roku w naszej szkole przygotowano przepiękną inscenizację. Tego dnia nie zabrakło także gości, którymi byli: Wójt Gminy Sulęczyno pan Bernard Grucza, Sołtys wsi Węsiory pani Maria Łukowicz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Bogumiła Cichosz. Dzieci przedszkolne oraz uczniowie pod okiem wychowawców oraz nauczycieli zaprezentowali swoje talenty aktorskie i wokalne. Świetnie wcielili się w swoje role, aby przekazać nam najważniejsze wartości płynące z narodzin Jezusa. Zaangażowanie młodych aktorów było ogromne, dlatego też zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.