II miejsce w Konkursie Powiatowym o życiu św. Jana Pawła II dla Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach.

W dniu 19.10.2022 r. w Zespole Szkół w Mściszewicach odbył się konkurs powiatowy o życiu św. Jana Pawła II pt.- „102 pytana na 102. rocznicę urodzin JP II”.W konkursie wzięło udział 68 uczniów z 15 szkół podstawowych Powiatu Kartuskiego. Każdą ze szkół mogło reprezentować 6 uczniów po trzech w dwóch kategoriach wiekowych. I kategoria uczniowie z klas IV-VI, II kategoria uczniowie klas VII-VIII. Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach zajęła II miejsce na podstawie osiągniętych wyników w konkursie.

Uczeń klasy IV Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach, Mikołaj KROPIDŁOWSKI zdobył miejsce pierwsze w kategorii klas IV-VI. Serdecznie Gratulujemy. Jesteśmy dumni!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.