GMINNY KONKURS RECYTATORSKI PROZY I POEZJI POLSKIEJ-09.03.2018 R.

W piątek 9 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Podjazach odbyły się eliminacje gminne XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego  Prozy i Poezji Polskiej. W eliminacjach udział wzięli uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Sulęczyno w tym także uczniowie naszej szkoły. Oto wyniki konkursu recytatorskiego w poszczególnych kategoriach:

Kategoria klas : I – III Szkół Podstawowych:

I miejsce – Sawicki Aleksander (Sulęczyno)

II miejsce – Pobłocka Karolina (Węsiory)

III miejsce – Jereczek Julian (Podjazy)

Wyróżnienia: Kostuch Maja (Borek Kamienny) i Karczeska Julia (Podjazy)

W tej kategorii udział wzięli także: Borchardt Agata (Mściszewice), Błonk Karolina (Węsiory), Gawin Maja (Sulęczyno) i Zblewska Oliwia (Mściszewice).

Kategoria klas : IV – VI Szkół Podstawowych :

I miejsce – Kulaszewicz Robert (Podjazy)

II miejsce – Zarach Weronika (Węsiory)

III miejsce – Lidia Zblewska (Podjazy)

W tej kategorii udział wzięli także: Borchardt Zofia (Mściszewice), Lehmann Aleksandra (Sulęczyno), Lehmann Wiktoria (Sulęczyno) i Patelczyk Zuzanna (Węsiory).

Uczestników konkursu oceniała komisja w składzie : Pani Wanda Lew Kiedrowska, Pani Teresa Kozieniec oraz Pani Aneta Kulwikowska. Wszyscy uczestnicy eliminacji gminnych konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Podjazach, zaś fundatorem Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.