Fundacja DKMS-Pomoc dla ratowniczki medycznej Olgi z Gdyni

Zwracamy się z wielką prośbą o zaangażowanie się w akcję „Pomóż ratowniczce medycznej Oldze!”, która prowadzona jest wraz z Rodziną i Przyjaciółmi Olgi Łakomskiej z Gdyni. Akcja dedykowana jest 41-letniej Oldze. Olga jest ratowniczką medyczną. Praca z ludźmi i możliwość pomagania im sprawia jej ogromną satysfakcję w życiu. Jest osobą ciepłą, pełną energii i bardzo pogodną. Niestety jej codzienność zmieniła się o 180 stopni, gdy pod koniec stycznia usłyszała diagnozę – ostra białaczka szpikowa. Aby wrócić do pełni zdrowia, Olga potrzebuje przeszczepienia szpiku kostnego od Dawcy niespokrewnionego. I teraz to Ona potrzebuje naszej pomocy. Wsparcie jakie możecie Państwo udzielić na pewno przyczyni się do zwiększenia liczby nowo zarejestrowanych potencjalnych Dawców szpiku. Strona www dedykowana Oldze:

www.dkms.pl/pomagam-oldze;

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.