Eliminacje szkolne do Powiatowego Konkursu Plastycznego dla klas „0”-III „Bezpieczna droga – znam zasady ruchu drogowego”.

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla klas „0”-III „Bezpieczna droga-znam zasady ruchu drogowego” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie. W eliminacjach szkolnych do tego konkursu wyłonionych zostało siedem prac uczniów z klasy pierwszej i drugiej (Krzysztofa Marczyk, Julii Gronda, Agaty Lendowskiej, Kajetana Czystowskiego, Mateusza Kos, Kordiana Cichosz, Franciszka Gołąbek), które zostały dostarczone do szkoły w Żukowie i wezmą udział w Konkursie Powiatowym. W zakładce Galeria można zobaczyć zdjęcia wszystkich prac, które zostały zgłoszone do eliminacji szkolnych do tego konkursu. Wszystkim młodym artystom GRATULUJEMY !!!

Więcej zdjęć Tutaj.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.