DZIEŃ PRZYJAŹNI – WALENTYNKI

14 lutego – jak co roku Samorząd Uczniowski z okazji Święta Zakochanych zorganizował tradycyjną POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Na korytarzu, już tydzień przed świętem Walentego, została ustawiona skrzynka, do której wszyscy mogli wrzucić kartki i serduszka dla swoich ulubieńców. Następnie w Dniu Zakochanych walentynkowi listonosze posegregowali pocztę i rozdali korespondencję od tajemniczych wielbicieli odpowiednim osobom. Walentynkowe życzenia można było przesłać swoim ukochanym, oraz lubianym przez nas koleżankom i kolegom, a także nauczycielom. W tym dniu w naszej szkole obowiązywał tylko kolor czerwony.

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.