DZIEŃ POSTACI Z BAJEK-15.11.2018 R.

Bajki, baśnie zarówno te czytane jak i oglądane odgrywały kiedyś i  odgrywają dziś ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta „Dzień Postaci z Bajek”.  W naszej szkole dzisiaj 15 .11.2018 roku uczciliśmy ten magiczny, bajkowy dzień. Uczniowie przebrali  się za wybraną bądź ulubioną postać z Bajki. Nie zabrakło  Pszczółki Mai, Kaczora Donalda, Pippi Langstrumpf, Piratów, Księżniczki, Myszki Miki, Piłkarzy, Kota w butach czy Czerwonego Kapturka oraz wielu innych fantastycznych bajkowych „osobowości”. Wszystkim uczniom dziękujemy za tak liczne kostiumy i realne stroje oraz mile spędzony dzień. Więcej zdjęć  tutaj.