Dzień Babci i Dziadka – 31.01.2023 r.

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci I Dziadka, którzy bez wątpienia są bardzo ważnymi osobami w naszym życiu. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, dzieci klasy „0” oraz uczniowie klas 1-8. Wszyscy zaprezentowali się artystycznie i wokalnie, recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą, przygotowali również przedstawienie dla swoich Dziadków, którzy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość I szacunek. Następnie wnuczęta wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Na koniec wszyscy wspólnie zasiedli do stołu na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Radości było co niemiara. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy STO LAT!

Więcej zdjęć w zakładce Galera.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.