CYRK-27.03.2019 R.

Dnia 27.03.19 roku Szkołę Podstawową im. Jana Tryby w Węsiorach odwiedzili artyści cyrkowi ukraińskiego cyrku „Szok”. Wszyscy uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli ciekawy program artystyczny. Był pokaz akrobatyczny, występy z udziałem zwierząt, Klaun, a także wielki i niezwyciężony Supermen. Wybrani przez artystów uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać sztuczki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Dzieci pełne zapału, z różnym skutkiem, próbowały dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogromną radość i wielkie brawa. Zapierającą dech w piersiach chwilą był moment gdy artystka pojawiła się z wężem na rękach i zawiesiła go na szyję jednego z uczniów. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą! Były także pokazy żonglerki i iluzji. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym fantastycznych emocji i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali akrobatom za niezwykłe widowisko. Więcej zdjęć:

http://www.szkolawesiory.pl/galeria-2/nggallery/galeria/Cyrk-Szok-27.03.2019-r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.