PROJEKT KGW Węsiory  pt. „Bezpieczny człowiek naszą wspólną inicjatywą”

14800200_1161303347281536_1221725564_oW ostatnim czasie został zrealizowany projekt pn. „Bezpieczny człowiek naszą wspólną inicjatywą”, którego pomysłodawcą były panie z Koła Gospodyń Wiejskich Węsiory. Projekt zrealizowany został dzięki środkom pozyskanym w konkursie dla organizacji pozarządowych organizowanym przez Gminę Sulęczyno. Adresatami projektu byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Węsiorach, którzy uczyli się jak bezpiecznie poruszać się na drodze. Uczniowie za udział w konkursach dot. bezpieczeństwa na drodze otrzymali odblaskowe misie, bryloczki i latarki zaś pozostali uczestnicy zajęć dostali odblaskowe kamizelki dzięki którym będą bardzie widoczni na drodze.