100_5418 PASOWANIE NA UCZNIA KLASY I

19 października br. uczniowie klasy I zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Węsiorach. Do grona społeczności szkolnej zostało przyjętych 13 uczniów. N a początku uroczystości Ks. Proboszcz A.  Karliński poświęcił tornistry pierwszaków. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, który przygotowały wraz z wychowawcą p. D. Kreft. Po zaprezentowaniu się oraz wykonaniu kilku zadań zlecanych przez starsze klasy, uczniowie ślubowali, że będą dbać o dobre imię szkoły, uczyć się, szanować i kochać Ojczyznę. Następnie Dyrektor – Pani Klaudia Jereczek pasowała pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali życzenia od starszych kolegów i koleżanek, a także upominki od Rady Rodziców.