Portal Mathematics.live – egzaminy próbne w sieci.

Informujemy uczniów ósmej klasy o możliwości wzięcia udziału w próbnych egzaminach ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki.

Z Mathematics.live uczniowie ósmej klasy mogą przetestować swoją wiedzę przed egzaminem ósmoklasisty! Zapraszamy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach i sprawdzenia swoich umiejętności. Dla chętnych uczniów platforma Mathematics.live udostępniła bezpłatne próbne egzaminy, które zostały przygotowane przez specjalistów. Arkusze odzwierciedlają standardy egzaminacyjne i pozwalają na przetestowanie swojej wiedzy i umiejętności. W ramach próbnych egzaminów, zostały przygotowane dla uczniów aż 34 arkusze z języka polskiego i matematyki! Zachęcamy do rozwiązania ich wszystkich, by jak najlepiej przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Uczniowie szkół podstawowych będą musieli zmierzyć się z pytaniami o różnej formie. Będą to pytania zamknięte, które wymagają jednoznacznej odpowiedzi, oraz pytania otwarte, które wymagają krótkiej odpowiedzi w formie krótkiego tekstu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji: https://mathematics.live/egzamin-osmoklasisty/Wiedza i umiejętności to klucz do sukcesu na egzaminie ósmoklasisty. Próbne egzaminy pozwolą Ci odkryć, w czym jesteś dobry, a w czym musisz popracować, dzięki czemu będziesz mógł pracować nad swoimi słabościami przed egzaminem.