2013_03_22_powitanie-wios-marz20.03.2015 r. ŚWIĘTOWALIŚMY  I DZIEŃ WIOSNY!!!

Odbył się CZAS SAMORZĄDNOŚCI W SZKOLE” na pierwszych trzech lekcjach nauczyciele przekazali władzę uczniom klasy VI, którzy wcielili się w ich role. Następnie rozstrzygnięto konkurs na „NAJCIEKAWSZĄ MARZANNĘ” przygotowaną przez poszczególne klasy, nagrodę i dyplom wygrała klasa II. Następnie spalono przygotowane kukły na ognisku, żeby na dobre pozbyć się zimy wraz z nimi:)

Kolejnym konkursem była PANI WIOSNA – najładniejsze przebranie, nagrody za trzy pierwsze miejsca i dyplomy zdobyli: Karol Butowski z klasy IV, Agata Stefańska z klasy III oraz Justyna Hinz z klasy II. Następnie odbyło się KARAOKE dla uczniów klas IV-VI.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.