Dzienne archiwum: 6 grudnia 2023

MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WĘSIORACH 2023

Dzisiaj 6 grudnia odwiedził nas Mikołaj, który zarówno uczniów jak i pracowników obdarował prezentami. Nie zabrakło podziękowań ze strony dzieci oraz radości z wyczekiwanego gościa Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania MIKOŁAJKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WĘSIORACH 2023 została wyłączona

KONWÓJ MIKOŁAJÓW 6 GRUDNIA 2023 R.

Konwój Mikołajów, organizowany przez Urząd Gminy Sulęczyno we współpracy z radnymi, sołtysami i firmami, odwiedził dzisiaj uczniów oraz pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby. Była to wizyta pełna radości i słodkich podarunków Dziękujemy i liczymy na spotkanie za rok.

Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii | Możliwość komentowania KONWÓJ MIKOŁAJÓW 6 GRUDNIA 2023 R. została wyłączona