Pasowanie na pierwszoklasistę!

foto8We wtorek dnia 31.10.2017r. odbyło się uroczyste pasowanie na pierwszaka czyli włączenie pierwszoklasistów do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej w Węsiorach. Ta symboliczna chwila przyjęcia w poczet uczniów na zawsze zostanie w pamięci dzieci oraz ich rodziców. Uroczystość uświetnili zgromadzeni rodzice oraz uczniowie młodszych i starszych klas wraz z wychowawcami.  Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Następnie uczniowie zostali pasowani  przez Panią Dyrektor  przy pomocy symbolicznego ołówka na uczniów Szkoły Podstawowej w Węsiorach.  Po akcie ślubowania otrzymali dyplomy oraz liczne upominki, a także założyli piękne birety. Gratulujemy wszystkim pierwszakom i życzymy dalszych sukcesów.