UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W KONCERCIE „MAGIA ŚWIĄT” Z CYKLU „STUDENCI UCZNIOM”- 03.12.2019 R. AKADEMIA MUZYCZNA W GDAŃSKU

Dnia 03.12.2019 roku uczennice klas V-VIII Szkoły Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach, oraz uczeń klasy VII Wiktor Kropidłowski -diabelskie skrzypce, Paulina Korda- uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Sierakowicach – akordeon, wzięli udział w Koncercie „Magia świąt” z cyklu „Studenci – uczniom”, którego organizatorem było Koło Naukowe Edukacji Muzycznej Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu.
Koncert odbył się w Auli Koncertowej w budynku czerwonym Akademii Muzycznej w Gdańsku, ul. Łąkowa 1-2. Uczniowie zaprezentowali dwa utwory w języku kaszubskim przygotowane pod kierownictwem nauczyciela muzyki w Szkole Podstawowej im. Jana Tryby w Węsiorach pani Marzeny Olszewskiej oraz pani Magdaleny Wika-Czarnowskiej nauczyciela języka kaszubskiego w w/w szkole, która pracowała z uczniami nad poprawnością językową.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych podopiecznych👍😁🎼🎻

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.