DZIEŃ BABCI I DZIADKA 22.01.2018 R.

Dzień Babci i Dziadka 21 i 22 styczeń. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 22.01.2018 r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Węsiorach odbyła się uroczystość z okazji ich święta. Zaproszeni dziadkowie  przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla gości przygotowano poczęstunek w postaci  smakołyków, ciasta, kawy i  herbaty. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz pokazały swoje umiejętności taneczne.

Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor- Klaudia Jereczek, która przywitała przybyłych gości oraz złożyła Im najserdeczniejsze życzenia. Występy bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia w podzięce za trud włożony w ich wychowanie. Więcej zdjęć Tutaj