„MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ” – etap gminny 23.11.2021 r

Za nami gminny etap konkursu „MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”, który odbył się 23 listopada w Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach. Jury w składzie: Włodzimierz Bronk, Grażyna Korda oraz Katarzyna Stenka wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Klasy I – III

1. Antonina Czystowska 2. Kornelia Gliniecka 3. Liliana Kożyczkowska

Klasy IV-VI

1. Amelia Orłowska 2. Mikołaj Kropidłowski 3. Anna Węsierska

Klasy VII-VIII

1. Karolina Pobłocka 2. Otylia Stefańska 3. Aleksandra Birr

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Uczniowie: Antonina Czystowska kl. III, Mikołaj Kropidłowski kl. V, Karolina Pobłocka kl. VII oraz Otylia Stefańska kl. VIII będą reprezentować Szkołę Podstawową im. Jana Tryby w eliminacjach powiatowych konkursu, które odbędą się 3 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Remusa w Glinczu.

Dziękujemy Gminnej Komisji Do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury za pomoc w organizacji konkursu.

Fot. Ewelina Karczewska-Luhm. Więcej zdjęć w zakładce Galeria bądź na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Sulęczynie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.