ZABAWA KARNAWAŁOWA 28.02.2022 i 01.03.2022 R.

Dnia 28.02.2022 r. i 01.03. 2022 r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Uczniowie klas 1-3 bawili się w swoich klasach. Dzieci przyszły w pięknych strojach i na początek samodzielnie udekorowały swoje klasy balonami i serpentynami, aby stworzyć nastrój radości i zabawy. Przy wesołej i skocznej muzyce rozpoczęły się wspólne tańce, pląsy i korowody. Uczniowie prezentowali się na wybiegu w konkursie na najładniejsze przebranie karnawałowe. Koledzy i koleżanki nagradzali wszystkie przebrania gromkimi brawami. Dowiedziały się też co to jest karnawał i jak obchodzi się go w Polsce. Następnie odbyły się różne zabawy taneczno – ruchowe przy muzyce – „Taniec z gazetami”, „Tańcz jak ja”, konkursy sprawnościowe itp. Najbardziej podobały się tańce w parach z balonem i na gazetach, konkursy z krzesełkami. Dzieci bawiły się wesoło!