WYCIECZKA DO PARKU EDUKACYJNEGO ZOO-EGZOTYCZNE KASZUBY-17.05.2018R.

17 maja uczniowie klas I-III brali udział w Wycieczce do Parku Edukacyjnego Zoo-Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie. Park Edukacyjny  to miejsce pełne zaskakujących atrakcji. Obecność kilkudziesięciu egzotycznych gatunków zwierząt, nowoczesne kino 3D oraz wiele innych atrakcji sprawiają, że przygody w Parku są niezapomniane.
Podczas wizyty w ZOO dzieci miały  możliwość skorzystania z opieki przewodnika, dzięki czemu mogli  nie tylko oglądać zwierzaki, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat, a nawet dotknąć i zrobić sobie zdjęcie z wybranymi okazami. Opiekunem wycieczki była Pani Magdalena Wika-Czarnowska oraz Pani Renata Gronda. Więcej zdjęć TUTAJ.