RAZEM NA ŚWIĘTA 2021

Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach po raz czwarty bierze udział w akcji MEiN „Razem na Święta”. Naszym celem jest przede wszystkim uwrażliwianie dzieci i młodzieży na problemy społeczne, kształtowanie od najmłodszych lat w uczniach naszej szkoły odpowiedzialności i troski o drugą osobę, poprzez niesienie pomoc potrzebującym.

W związku z przystąpieniem do akcji ogłaszamy zbiórkę darów, które w tym roku przeznaczymy dla osób samotnych, chorych i potrzebujących z Gminy Sulęczyno. Zapraszamy wszystkich uczniów,  rodziców, opiekunów jak i lokalnych mieszkańców do przyłączenia się do akcji.

Zbiórka trwać będzie od 07.12.2021 r. do 21.12.2021 r. w Szkole Podstawowej w Węsiorach. Dary można będzie zostawić w Szkole wchodząc wejściem środkowym bądź wejściem od strony Przedszkola w kartonach do tego przeznaczonych. Zbieramy głównie produkty spożywcze suche, długoterminowe (np. mąka, makarony, ryż, kaszę, cukier, olej itp.), słodycze, oraz środki chemiczne.

Wszystkim potencjalnym darczyńcom z góry bardzo dziękujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.