Ogólnopolska akcja „Paczuszka dla Maluszka”.

Szkoła Podstawowa im. Jana Tryby w Węsiorach oraz Przedszkole przy Szkole Podstawowej przyłączają się wraz z naszą parafią do ogólnopolskiej akcji „Paczuszka dla Maluszka” prowadzoną przez Fundację Małych Stópek i zachęcają rodziców, uczniów oraz wszystkich chętnych do wspólnej akcji na rzecz najmniejszych dzieci.

W kościele parafialnym w Sulęczynie stoi już fundacyjna choinka na której są zawieszone okolicznościowe bombki. Każdy kto zabierze ze sobą taką bombkę zobowiązuje się do zakupienia materiałów higienicznych przeznaczonych dla niemowlaków: pampersy, odżywki, chusteczki nawilżane, oliwki, pudry, talki, szampony dla niemowlaków. Wszystkie zakupione produkty w dowolnej ilości można składać właśnie pod fundacyjną choinką. Akcja będzie trwała do IV niedzieli adwentu włącznie. Ofiarowane produkty będą przeznaczone dla Ambasadorów Małych Stópek w Starogardzie Gdańskim a oni przekażą je: samotnym matkom, ubogim rodziną posiadającymi niemowlaki, domom samotnej matki, przytułkom dla samotnych kobiet z dzieckiem i wszystkim innym instytucjom, gdzie udzielana jest pomoc matkom i ich małym dzieciom.

ZAPOWIEDŹ: https://youtu.be/4l7TBUh3ZOs

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.