DZIEŃ MATKI – 26.05.2023 R.

Dzień Matki to święto wypełnione serdecznymi życzeniami. Jest wyrazem wdzięczności, szacunku i miłości.  W szkole Podstawowej im. Jana Tryby tą wspaniałą uroczystość obchodziliśmy dnia 18 maja 2023 roku, na którą zaproszone zostały najbliższe i najważniejsze osoby czyli ukochane mamy.

   Zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor, Klaudia Jereczek. Uczniowie klasy VIII i VI  pod kierunkiem p. Magdy Wika – Czarnowskiej przygotowali przedstawienie z dozą humoru. W okolicznościowej części artystycznej wzięli również udział uczniowie klas: „O”, I-III i IV-V oraz dzieci z przedszkola. Humorystyczne scenki z życia rodziny, wzruszające wiersze i piosenki przypomniały wszystkim o roli Rodziny a w szczególności Matki w życiu każdego z nas.  Wzruszone mamy z radością dziękowały swoim pociechom za miłość, pamięć, pozytywne emocje oraz drobne upominki. Słodki poczęstunek i czas spędzony na wspólnej rozmowie zakończył tę miłą uroczystość.

    Uczniowie włożyli w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze gości. Życzymy naszym drogim mamom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech!

Więcej zdjęć w zakładce Galeria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.